Karrier

Cégünk stabil hátterének titka, hogy elégedett munkatársaink magas színvonalon foglalkoznak vevőinkkel.

Budapesti, prémium kategóriás használtruha üzleteinkbe a bolthálózat dinamikus fejlődése miatt határozott személyiségű, lelkes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, dinamikus csapatban dolgozni szerető munkatársakat keresünk a következő pozíciókba:

BOLTI ELADÓ

FŐBB FELADATOK:

  • pénztárgép kezelése
  • áru kihelyezése
  • vásárlókkal való kommunikáció

Előnyt jelent :
- jó kommunikáció készség
- eladói érzék és vevőközpontú hozzáállás
- csapatszellem
- pénztárgép ismerete
- jó állóképesség
- lelkes és pozitív személyiség

ÁRKÉPZŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ruhák egyedi beárazása
  • ruha értékének meghatározása, felmérése

- aktuális divat ismerete
- piaci trendek ismerete
- divatmárkák ismerete
- tanulási hajlandóság
- ruházati cikkek árainak ismerete

RAKTÁROS-ÁRUSZÁLLÍTÓ

- áru kiszállítása budapesti üzleteinkbe
- áru mozgatás kézi erővel

ELVÁRÁSOK:
-    B kategóriás jogosítvány

- jó kommunikációs készség
- jó szervezőkészség
- gépkocsivezetői rutin

Amit kínálunk :
- stabil vállalati háttér és hosszútávú munkahely
- piacképes bérezés
- karrier lehetőség
- belső vásárlási kedvezmény
- lendületes, dinamikus, összetartó csapat
- kihívásokkal színesített, változatos munkanapok
- pályakezdő munkatársak jelentkezését is várjuk

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, személyesen üzleteinkben vagy a következő e-mail címen: info@creamhasznaltruha.hu

Üzleteink

Tavaszi kabát akció!

Akciók | 2018-04-15

A Corvin közben egyes női és férfi tavaszi kabátokat 750 Ft akciós áron kínálunk! tovább

Cream 'Combino' JÁTÉK

Híreink | 2018-04-12

Fotózd le a Cream-be öltöztetett Combino villamost és nevezd be a képet a játékba! tovább

MINŐSÉGI ANGOL HASZNÁLTRUHA
Budapest több pontján! - Adatvédelmi tájékoztató
Honlapkészítés, tárhely, domain, banner, webdesign, grafika